by مدیر وبلاگ مدیر وبلاگ بدون دیدگاه

با سلام، همان طور که قبلا به شما دوستان گرامی قول داده بودیم بخش هایی به سایت آگرین اضافه خواهیم کرد، بخشی از این اتفاق روز گذشته افتاد و بخشی با عنوان منوی کاربری به سایت تیم طراحی و تبلیغات آگرین اضافه شد. 

در این بخش جدید چند امکان جدید برای بازدیدکنندگان سایت اضافه شده اند.

امکانات جدید سایت آگرین

بخش پیشنهادات و انتقادات: به وسیله این بخش می توانید پیشنهادات و انتقادات خودتان را برای ما ارسال کنید و ما را راهنمایی کنید.

بخش قوانین و مقررات:

از این پس قوانین و مقررات تیم طراحی و تبلیغات آگرین را می توانید از روی سایت مشاهده فرمایید و نسبت به انها اگاهی کسب کنید.

بخش نمونه قرارداد:

در این بخش نمونه ای از قرارداد تیم طراحی و تبلیغات آگرین قرار گرفته است. این نمونه قرارداد برای طراحی سایت، طراحی گرافیک, تولید انیمیشن و تیزر و کلیه خدمات آگرین می باشد.

بخش سوالات متداول:

در این بخش برخی از سوالات متداول را برای شما عزیزان پاسخ داده ایم. همچنین در صورت نیاز می توانید سوالات خود را از ما بپرسید و در صورت عمومی بودن آن سوال، برای دیگران نیز به نمایش در می آید.

امیدواریم این بخش های جدید سایت بتوانند برای شما مفید بوده و رضایت شما عزیزان را به دست بیاوریم. همچنین بخش های جدیدی به سایت افزوده خواهند شد و شما همیشه آگرین را با خدمات جدید خواهید دید.

باز هم به سایت و وبلاگ ما سر بزنید.

با تشکر،

تیم طراحی و تبلیغات آگرین

خلاصه
افزوده شدن بخش منوی کاربری
نام مطلب
افزوده شدن بخش منوی کاربری
خلاصه مطلب
افزوده شدن بخش منوی کاربری به وب سایت تیم طراحی و تبلیغات آگرین.
نویسنده
نام انتشار دهنده
تیم طراحی و تبلیغات آگرین
لوگو انتشار دهنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *