by مدیر وبلاگ مدیر وبلاگ بدون دیدگاه

یک چیز را از ما انتظار نداشته باشید! آن یک چیز عدم تغییر است! ما تصمیم داریم همواره برای مخاطبین عزیزمان، به روز و با امکانات بهتر و بیشتری خدمات داشته باشیم. ما با یک شعار شروع کردیم، و ان شعار را عملی می کنیم: تمام آنچیزی که شما نیاز دارید!

به همین خاطر، باز هم بخشی به سایت تیم طراحی و تبلیغات آگرین افزوده شد: بخش دایره المعارف!

بخش دایره المعارف سایت آگرین (ویکی)

این بخش را با عنوان ویکی در سایت آگرین می توانید مشاهده کنید. از انجایی که ویکی در ذهن افزاد به خوبی به عنوان دایره المعارف آنلاین جا گرفته است، ما هم اسم این بخش را ویکی گذاشتیم. در این بخش که به مرور زمان تکمیل و به روز رسانی خواهد شد، قصد داریم تا کلمات، عبارات و لغات تخصصی مربوط به طراحی، تبلیغات و بازاریابی را توضیح و شرح دهیم. از این پس اگر کلمه ای در ذهن شما ناروشن بود، می توانید به سادگی با مراجعه به بخش ویکی سایت، به زبانی بسیار ساده از آن اطلاع کسب کنید.
تلاش داریم این توضیحات، بسیار روشن و مفهوم برای همگان اما عمیق باشد، به طوری که برای پژوهشگران نیز بتواند مفید قرار گیرد. اگر هم کلمه، یا لغتی در ذهنتان بود که هنوز به دایره المعارف ما اضافه نشده است، نگران نباشید، با مراجعه به بخش تماس با ما در سایت آگرین، به ما آن کلمه را اعلام کنید، در کوتاهترین زمان ممکن، کلمه مورد نظر شما اضافه می شود.

باز هم به ما سر بزنید، و مطمئین باشید به زودی بخش های جدیدی به سایت اضافه خواهد شد. در صورتی هم که پیشنهادی برای بخش جدید و یا انتقادی از خدمات و عملکرد ما دارید، لطفا با مراجعه به بخش پیشنهادات و انتقادات، ما را از راهنمایی خودتان خرسند سازید.
امیدواریم این خدمات برای دوستان عزیز ما مورد استفاده باشد.
با تشکر
تیم طراحی و تبلیغات آگرین.

خلاصه
افزوده شدن بخش ویکی
نام مطلب
افزوده شدن بخش ویکی
خلاصه مطلب
افزوده شدن بخش دایره المعارف طراحی، تبلیغات و بازاریابی به خدمات سایت تیم طراحی و تبلیغات آگرین به منظور بهبود خدمات به مخاطبین عزیز.
نویسنده
نام انتشار دهنده
تیم طراحی و تبلیغات آگرین
لوگو انتشار دهنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *