افزوده شدن بخش منوی کاربری

وبلاگ تیم طراحی و تبلیغات لولسا

با سلام، همان طور که قبلا به شما دوستان گرامی قول داده بودیم بخش هایی به سایت آگرین اضافه خواهیم کرد، بخشی از این اتفاق روز گذشته افتاد و بخشی با عنوان منوی کاربری به سایت تیم طراحی و تبلیغات آگرین اضافه شد. 

در این بخش جدید چند امکان جدید برای بازدیدکنندگان سایت اضافه شده اند.

امکانات جدید سایت آگرین

بخش پیشنهادات و انتقادات: به وسیله این بخش می توانید پیشنهادات و انتقادات خودتان را برای ما ارسال کنید و ما را راهنمایی کنید.

بخش قوانین و مقررات:

از این پس قوانین و مقررات تیم طراحی و تبلیغات آگرین را می توانید از روی سایت مشاهده فرمایید و نسبت به انها اگاهی کسب کنید.

بخش نمونه قرارداد:

در این بخش نمونه ای از قرارداد تیم طراحی و تبلیغات آگرین قرار گرفته است. این نمونه قرارداد برای طراحی سایت، طراحی گرافیک, تولید انیمیشن و تیزر و کلیه خدمات آگرین می باشد.

بخش سوالات متداول:

در این بخش برخی از سوالات متداول را برای شما عزیزان پاسخ داده ایم. همچنین در صورت نیاز می توانید سوالات خود را از ما بپرسید و در صورت عمومی بودن آن سوال، برای دیگران نیز به نمایش در می آید.

امیدواریم این بخش های جدید سایت بتوانند برای شما مفید بوده و رضایت شما عزیزان را به دست بیاوریم. همچنین بخش های جدیدی به سایت افزوده خواهند شد و شما همیشه آگرین را با خدمات جدید خواهید دید.

باز هم به سایت و وبلاگ ما سر بزنید.

با تشکر،

تیم طراحی و تبلیغات آگرین

دیدگاهتان را بنویسید