انتشار کتاب مجموعه مقالات سئو ۲۰۱۷ جلد اول

وبلاگ تیم طراحی و تبلیغات لولسا

با عرض سلام و ادب خدمت شما دوستان عزیز، اگر جزو مخاطبین سایت تیم آگرین هستید، حتما به خوبی می دانید، آگرین هر از چندگاهی بخش و یا خدماتی جدید به سایت خود برای افزایش و بهبود خدمات خود به شما مشتریان و کاربران محترم اضافه می کند. در ادامه این روند خدمات جدیدی توسط تیم طراحی و تبلیغات آگرین راه اندازی شده است.

چندی پیش اولین کتاب الکترونیک تیم طراحی و تبلیغات آگرین به صورت رایگان و در سایت آگرین برای دانلود کاربران قرار گرفت. این کتاب مجموعه مقالات کاربردی سئو (بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو) نوشته شده توسط اعضای تیم طراحی و تبلیغات آگرین می باشد. این اولین مجموعه و اول کتاب الکترونیکی آگرین می باشد و قرار است شروع یک بخش مهم و همیشگی سایت باشد.

کتاب سئو الکترونیک رایگان آگرین

قصد داریم در آینده کتاب های دیگری نیز برای مخاطبین محترم آگرین به انتشار در آوریم. کلیه این کتاب ها رایگان می باشد. مدیران سایت ها و کتابخانه های اینترنتی می توانند این کتاب را در سایت خودشان برای دانلود مخاطبین قرار دهند. اما با توحه به سیاست آگرین در رایگان بودن این کتاب ها، لذا مدیران سایتهایی که این کتاب های الکترونیکی را برای دانلود قرار می دهند، نباید هیچ گونه وجهی جهت دانلود و یا خود کتاب از کاربرانشان دریافت کنند.

ما معتقد هستیم با این کار می توانی به آموزش نیروهای متخصص کشور کمک کنیم و این کار را برای بازنشر این دانش که روزگاری از طریق دیگران و یا تجربیات به ما منتقل شده اند و امروز تبدیل به متخصصانی در رشته کاری خود شده ایم به نسل های بعدی باید انجام دهیم و این موضوع دریافت هزینه از مخاطب را برایمان بی معنا می کند.

اگر مایل هستید این کتاب الکترونیکی را دانلود کنید و یا در سایت خودتان قرار دهید، می توانید با مراجعه به بخش دانلود سایت آگرین کتاب را دریافت کنید.

با تشکر از توجه شما

تیم طراحی و تبلیغات آگرین

دیدگاهتان را بنویسید